Budownictwo: Folie grzejne ECOFILM
Fotka główna

Folie grzejne ECOFILM są to elektryczne folie grzejne, które idealnie spełniają warunki techniczne wymagane dla ogrzewania płaszczyznowego podłogowego lub sufitowego oraz luster. Folie ECOFILM  można zamontować zarówno w suficie (pod płytą gipsowo-kartonową) jak i w podłodze (pod panelami podłogowymi laminowanymi lub drewnianymi). Po zamontowaniu tworzy ona dużą płaszczyznę grzejną, której temperatura powierzchni grzejnej nie przekracza 280C dla podłogi i 40oC dla sufitu. Elementem grzejnym jest grafit.

Dział ten dzielimy na 2 kategorie:

Stosując folie grzejne lusterkowe ECOFILM MHF w łazienkach chronimy je przed zaparowaniem.

Folie grzejne lusterkowe ECOFILM MHFC do luster są to gotowe, grzejne folie samoprzylepne, które przykleja się do tylnej części lustra. Folia ogrzewa lustro chroniąc je przed zaparowaniem na przykład podczas kąpieli. Napięcie zasilania 230 V AC. Folię najlepiej włączać razem z oświetleniem lustra (praca bez termostatu).

Folie grzejne sufitowe ECOFILM C są to elektryczne folie grzejne, które idealnie spełniają warunki techniczne wymagane dla ogrzewania sufitowego. Folię ECOFILM C można zamontować  w suficie pod płytą gipsowo-kartonową. Po zamontowaniu tworzy ona dużą płaszczyznę grzejną, której temperatura powierzchni grzejnej nie przekracza 40oC dla sufitu.

Zastosowania
Aktualności
2021-05-27
Nowy katalog produktów - zastosowania zewnętrzne
 Z największą przyjemnością prezentujemy nasz nowy katalog produktów do zastosowań zewnętrznych. Znajdziecie w nim systemy do ogrzewania przeciwoblodzeniowego rynien, rur i...
newsletter
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami Fenix Polska Sp. z o.o. - zapisz się do naszego newslettera.