Budownictwo: Maty grzejne
Fotka główna

Ramp Maty  sprzedawane są w gotowych do montażu kompletach. Maty o szerokości 50cm oferowane są w różnych długościach, tak aby dopasować długość maty do długości pojazdu, rampy. Maty można rozłożyć na całej powierzchni lub tylko na pasach po których poruszają się koła samochodu lub chodzą piesi. Mata jest zrobiona z siatki, z włókna szklanego, do której przmocowany jest przewód grzejny. Moc maty wynosi 300 W/m2 i gwarantuje szybki czas rozgrzewania podjazdu i rozpuszczenia śniegu lub lodu. Matę układamy na utwardzonym podłożu przykrywamy podsypka piaskową i układamy kostkę brukową. Możliwy jest tez montaż maty w betonie.

 

Dział ten dzielimy na 2 kategorie:

Ramp Maty jednostronnie zasilane o szerokości 0,5 m i długościach od 1,8 do 51,4 m występują w wersji zasilania 230v i 400V. Długość przewodu zasilającego 5m.

Ramp Maty dwustronnie zasilane dostępne są w dwóch szerokościach: 0,5 m i 1,0 m, długości od 1,5 do 40 m. Zasilanie 230V. Dla ułatwienia montażu jeden z przewodów  zasilających  ma długość równą długości Ramp Maty plus dodatkowo 5 m, a drugi 5 m.

Zastosowania
Aktualności
2021-05-27
Nowy katalog produktów - zastosowania zewnętrzne
 Z największą przyjemnością prezentujemy nasz nowy katalog produktów do zastosowań zewnętrznych. Znajdziecie w nim systemy do ogrzewania przeciwoblodzeniowego rynien, rur i...
newsletter
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami Fenix Polska Sp. z o.o. - zapisz się do naszego newslettera.