Budownictwo: Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe podjazdów, schodów, ramp
Fotka główna

System przeciwoblodzeniowego ogrzewania podjazdów, schodów i ramp, który ma za zadanie rozmrażanie śniegu i lodu, składa się z następujących dwóch składowych:

 

  • elementów grzejnych wraz z materiałami montażowymi
  • sterowania
Opis produktu Do pobrania

Przewody grzejne do zastosowań przeciwoblodzeniowych posiadają wyjątkową konstrukcję. Powłoka ekranu wewnątrz kabla wykonana jest z metalu (folia aluminiowa). Powłoka metalowa zapewnia wyjątkową odporność kabla na wilgoć. Dodatkowa ochrona wewnątrz kabla wykonana jest z ocynowanych drucików miedzianych. Dzięki specjalnej czarnej powłoce zewnętrznej są odporne na promieniowanie UV.

Ramp Maty  sprzedawane są w gotowych do montażu kompletach. Maty o szerokości 50cm oferowane są w różnych długościach, tak aby dopasować długość maty do długości pojazdu, rampy. Maty można rozłożyć na całej powierzchni lub tylko na pasach po których poruszają się koła samochodu lub chodzą piesi. Mata jest zrobiona z siatki, z włókna szklanego, do której przmocowany jest przewód grzejny. Moc maty wynosi 300 W/m2 i gwarantuje szybki czas rozgrzewania podjazdu i rozpuszczenia śniegu lub lodu. Matę układamy na utwardzonym podłożu przykrywamy podsypka piaskową i układamy kostkę brukową. Możliwy jest tez montaż maty w betonie.

Zastosowania
Aktualności
2021-05-27
Nowy katalog produktów - zastosowania zewnętrzne
 Z największą przyjemnością prezentujemy nasz nowy katalog produktów do zastosowań zewnętrznych. Znajdziecie w nim systemy do ogrzewania przeciwoblodzeniowego rynien, rur i...
newsletter
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami Fenix Polska Sp. z o.o. - zapisz się do naszego newslettera.